KIMBERLEY KINGSTON ROYAL DELUXE NEVRESİM TAKIMI

Ürün Kodu #000395
Marka: KIMBERLEY KINGSTON

5,980.00 TL 3,500.00 TL

83 TEL(İPLİK)  %100 NATUREL PAMUK 

 PERCALE ÖZEL DOKUMA (

Perkal (percale), ,  yatak örtüleri, çarşaf ve nevresimlerde kullanılan bezayağı örgüsünde bir dokuma kumaş türüdür. Percal kumaş birim alanda yüksek iplik sayısına sahiptir ve çarşaflar için kullanılan standart dokuma tipinden belirgin şekilde daha sık dokunduğu için kumaş sıkıdır.

 • hipoalerjeniktir, yatak takımları sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için de dikilir, alerjisi olanların cildini tahriş etmez.
 • Malzeme pürüzsüz, mat, bazen kadifemsi bir yüzeye ve keten dokumaya sahiptir. Kaba patiskadan daha yoğun değildir ancak dokunsal, estetik özellikler ve dayanıklılık açısından ondan daha iyidir.
 • Kaba patiskadan farklı olarak, perkal, ince iplikler halinde bükülmüş uzun pamuk liflerinden yapılır. Düşük yoğunlukları nedeniyle kumaş yoğun, ancak yumuşak ve incedir.
 • Yoğunluğu 110-130 g/m2 arasında değişmektedir. Malzeme sürekli kullanımda yumuşak kalır. Kumaş yıkandığında dökülmez, hijyenik ve aşınmaya dayanıklıdır. 1000 yıkamaya kadar dayanıklıdır.
 • Peeling oluşturmaz, minimum büzülme özelliğine sahiptir (%2'ye kadar). Malzemenin işlenmesi kolaydır, işte esnektir. Kapsama göre hane olarak kabul edilir. Higroskopikliği %6-12'dir.
 • Kumaş yüksek mukavemet, örtülebilirlik, termal koruma. Orta derecede kaygandır, elastik değildir, önemli bir buhar geçirgenliğine ve düşük toz kapasitesine sahiptir.
 • Tekstiller solmaya karşı dayanıklıdır ve kir tutmaz etkiye sahiptir. Bununla birlikte tekstiller ortalama dökülme, elektrifikasyon ve suya dayanıklılık değerlerine sahiptir.

 NEVRESİM       :200 X 220

 ÇARŞAF            :240 X 260

 YASTIK KILIFI :  50 X 70 (4 ADET)

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..